Portret projektantki wnętrz Darii Michalskiej wykonany w biurze. Architektka stoi przy biurku i skupia się na tworzeniu projektu wnętrz.

Cześć!
nazywam się
daria michalska

Jestem architektką i na co dzień zajmuję się projektowaniem przestrzeni mieszkalnych – uważam, że to jak i gdzie mieszkamy bezpośrednio wpływa na nasze samopoczucie, dlatego tak ważne jest dbanie o jakość tej przestrzeni. Projektuję energooszczędne domy szkieletowe oraz wnętrza domów i mieszkań.

Swoją pracę koncentruję wokół projektów domów i wnętrz, bo wierzę, że to właśnie one decydują o jakości naszego codziennego życia.

moja historia w skrócie

2020 założenie pracowni projektowej ZGODNIE Z PLANEM

2017 wygrana w konkursie na najlepszą pracę dyplomową organizowanym przez STEICO CEE Sp. z o.o.

2017 uzyskanie dyplomu ukończenia studiów drugiego stopnia na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej

2016-2019 praca na stanowisku architekta w pracowni GENERO w Poznaniu

2015 uzyskanie dyplomu ukończenia studiów pierwszego stopnia na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej

2014-2016 praca na stanowisku asystenta architekta w pracowni LAB ARCHITEKCI w Warszawie

2014 studia na Politechnice Mediolańskiej w ramach programu LLP-Erasmus

2011 rozpoczęcie studiów na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej

Co mnie wyróżnia

Wszystkie projekty tworzę z pasją i ogromnym zaangażowaniem – w pracy dużą satysfakcję daje mi kontakt z ludźmi, dlatego projektowanie opieram na rozmowie, poznaniu Twoich potrzeb, indywidualnych oczekiwań i możliwości budżetowych, które stanowią podstawę dla wszelkich prac projektowych. Kreuję przestrzeń, która będzie Ci bliska. Każdy projekt traktuje indywidualnie i wierzę, że tylko takie podejście daje najlepsze efekty. Posiadam umiejętności, które pozwolą stworzyć przestrzeń idealnie dopasowaną do Twojego gustu, stylu życia i budżetu.

sprawdź Co zyskasz, współpracując ze mną

Wsparcie i pomoc

Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na moje wsparcie i pomoc w podjęciu przemyślanych decyzji dotyczących projektu – przedstawię Ci różne możliwości i rozwiązania projektowe wraz z  jasnym obrazem konsekwencji z nich płynących. 

Rzetelność

Każdego Klienta traktuję z pełnym szacunkiem, jasno określam warunki współpracy i trzymam się wyznaczonych terminów.

Indywidualne podejście

Do każdego projektu podchodzę w sposób indywidualny, dbając o to, aby realizować przede wszystkim Twoje potrzeby. Gwarantuję, że dopasuję się do twojego stylu i gustu.

Czas i spokój

Wystarczy, że przedstawisz mi swoje oczekiwania, a ja zajmę się resztą. Załatwię wszystkie sprawy oraz uzyskam dokumenty potrzebne do budowy domu lub realizacji projektu wnętrz – Ty nie musisz poświęcać czasu, aby się tym zajmować.

Kwalifikacje i doświadczenie

Wykształcenie i dotychczasowe doświadczenie sprawiają, że potrafię przełożyć Twoje marzenia na język architektury. Cały czas się rozwijam i jestem na bieżąco w panujących trendach dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach i branżowych konferencjach.

Jak mogę Ci pomóc

Wiem, że projekt domu to duża i wyjątkowa inwestycja, dlatego możesz liczyć na moje wsparcie, począwszy od wizji do finalnej realizacji projektu. Moje doświadczenie i zaangażowanie pomogą stworzyć projekt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji. Bez względu na wybrany przez Ciebie zakres usług pomogę Ci podjąć przemyślane decyzje projektowe prowadzące do satysfakcji i zadowolenia, razem odkryjemy jak naprawdę chcesz i potrzebujesz mieszkać. Gwarantuję, że projekt będzie dopasowany do Twojego gustu i stylu. W trakcie prac zadbam również o to, by wszystkie elementy projektu były dla Ciebie jasne i zrozumiałe. Ponadto dopasuję projekt do Twoich możliwości finansowych. Wystarczy, że opowiesz mi o swojej przestrzeni, a ja pomogę Ci lepiej mieszkać!

Potrzebujesz pomocy w stworzeniu swojego domu?

SPRAWDŹ JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA NASZA WSPÓŁPRACA​

Wszystkie projekty tworzę z dużą dokładnością i dbałością o detale – wiem, że dopracowany i zrozumiały dla wykonawców projekt pozwoli na sprawne prowadzenie dalszych prac i zapewni sukces późniejszej realizacji. Współpracuję z projektantami i specjalistami wielu branż budowlanych oraz polecanymi przeze mnie wykonawcami. Dbam o to, aby cały proces projektowy był dla Ciebie jasny i zrozumiały – jestem do Twojej dyspozycji w razie pytań lub wątpliwości. Projektuje tak, by stworzyć dla Ciebie komfortową przestrzeń do codziennego życia.

Jaki projekt otrzymasz, współpracując ze mną

Funkcjonalny

Dbam o to, by projektowana przestrzeń była przede wszystkim funkcjonalna i dopasowana do Twoich potrzeb.

Estetyczny

Dokładam wszelkich starań, by projektowana przestrzeń była piękna i dopasowana do Twojego gustu.

Dokładny

Wszystkie moje projekty są opracowane dokładnie i szczegółowo – gotowe do realizacji zgodnie z planem.

Czytelny

Dbam o to, by opracowane rysunki były jasne i zrozumiałe dla Ciebie oraz wszystkich wykonawców.

Zainteresowany? Poznaj moją ofertę!